Odczulanie od papierosów

Odczulanie od papierosów przeprowadza się przy użyciu aparatu biorezonansowego. Terapia ta trwa około 20 minut, a skuteczność tej metody jest bardzo wysoka – jest to 80-90% skuteczności.

Na czym polega terapia? Niedopałek papierosa podłącza się do aparatu biorezonansowego. Osoba jest podłączona do aparatu za pomocą elektrod. Działanie aparatu polega na wygaszeniu głodu nikotynowego, który w przeciągu od kilku do kilkunastu godzin powinien ustąpić. W przypadku wystąpienia głodu nikotynowego w dniu odczulania – nie należy wprowadzać nikotyny do organizmu. Wprowadzenie nikotyny do organizmu może osłabić efekt terapii spowodować reakcje w postaci biegunki czy wymiotów.

Już następnego dnia nie powinna być odczuwana chęć do zapalenia papierosa. Kolejnym etapem terapii jest opanowanie odruchu sięgania po papierosy.

Zapalenie chociażby jednego papierosa spowoduje pojawienie się głodu nikotynowego na nowo, dlatego w takim przypadku należy odczulanie powtórzyć.

Po zabiegu należy wypić do 2 litrów wody, ponieważ poprzez nerki, skórę i jelita będą usuwane z organizmu toksyny.

Pamiętać należy że najważniejsza jest wola do rzucenia palenia, gdyż bez odrobiny woli nie jest to możliwe do wykonania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *